Haber

Metin Akpınar’ın Kızı Duygu Nebioğlu, Bakıcısı Adile Şener ile Buluştu: “Benim Bir Annem Daha Oldu”

Ünlü oyuncu Metin Akpınar’ın evlilik dışı ilişkiden iki kızı olduğu ortaya çıktı. İkiz kızları Duygu Nebioğlu ve Sevgi Nebioğlu yaptıkları açıklamalarla bir süre magazin gündeminde yer aldı. Duygu Nebioğlu şimdi de annesinin kendisini bıraktığı bakıcı Adile Şener ve ikiz kardeşi Sevgi Nebioğlu ile iki aylıkken tanıştı.

Detaylar ?

Ünlü oyuncu Metin Akpınar’ın evlilik dışı ilişkiden iki kızı olduğu, babalığının DNA testiyle kanıtlandığı ortaya çıktı.

Metin Akpınar, kızlarını kabul ettiğini ve pişmanlığını dile getirdi. Ancak Duygu Nebioğlu, Akpınar’ın açıklamalarında samimi olmadığını vurguladı.

“Varlığını bilmediğim çocuklarımın acılarına çok üzülüyorum. Eşim Göksel Akpınar’ı üzdüğüm için de özür dilerim. En önemlisi sebepsiz yere kırdığım insanlardan özür diliyorum. Duygu Nebioğlu, annesinin hamileliğinden başından beri haberdar olduğunu belirterek, “Ne yazık ki hayat geriye doğru yaşanmıyor” diyen Akpınar’ı yalanladı.

Duygu Nebioğlu, annesinin kendisini terk ettiği bakıcı Adile Şener ve ikiz kardeşi Sevgi Nebioğlu’na yıllar sonra iki aylıkken yeniden kavuştu.

Beklenen buluşmayı sosyal medya hesabından paylaşan Nebioğlu, “Adile’ciğim… Benim hiç annem olmadı. Artık bir annem daha var.”

Nebioğlu ayrıca, “O aslında bir bakıcı değildi. Suphiye Ormancı’ya yardım eden cennet bir aileydi.”

Nebioğlu, sosyal medya hesabından şunları söyledi: “Ben iki aylıkken annem bizi Kemer’de yaşayan Adile Şener ve Emin Şener’e emanet etti. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Umarım yaşıyorlardır, onları arıyorum. ‘Büyüdüm, 35 yaşındayım ve teşekkür ederim’ demek istiyorum.” .

Adile Şener’e para karşılığında bakıcı olarak verildik. Altı ay sonra ‘Annesi nerede?’ Şöyle bir haber yapıldı: Haberden sonra bizi Zübeyde Hanım Çocuk Esirgeme Kurumuna teslim ettiler. Devlet bizi korudu.

Köy muhtarı aracılığıyla bakıcılarına ulaştığını söyleyen Nebioğlu, “Adile Şener yaşıyor ve az önce kendisiyle konuştum. Ona vefa borcumu ödediğim için çok mutluyum. Kalbimdeki derin yaralar biraz iyileşiyor. Bizim gibi hikayesi olan ve henüz sonuç alamamış olanlarımız asla pes etmesin!” Şu şekilde konuştu:

Onlara karşı duygulanmadan edemedik… Niyetiniz nedir?

habermuratli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu