Haber

MHP’li Özdemir, Kahramanmaraş’ta depremzedelerle iftar yaptı

Tural ŞAHBAZLI / KAHRAMANMARAŞ (İGFA) –MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir de Kahramanmaraş’ta iftar yemeği dışında Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanı Dursun Nar ile Hukuk Büroları Koordinasyon Merkezi ve Gök Bayrak Platformu’nu ziyaret etti.

İftar programında açıklamalarda bulunan Özdemir, deprem nedeniyle 11 ili etkisi altına alan ve herkesi boğan bir döneme girdiklerini ancak aynı zamanda milletin dayanışması ve güç birliği ile şehirlerin hep birlikte ayağa kalkacağını belirtti. devletin. Bizleri bir daha bu ve benzeri durumlarla sınamasını istemiyoruz, diliyoruz, tabi ki böyle ağır bir felaket karşısında önemli olan milli dayanışma örneğiyle şehirlerimizi yeniden ayağa kaldırabilmektir. İnşallah bundan sonra yapılması gereken kalıcı konutların bir an önce bitirilmesidir” dedi.

Özdemir, “Bu dönemden sonra Türkiye yeni yüzyıla yeni hayatlar ve yepyeni umutlarla girecektir” diyen Özdemir, “Böylesine mübarek bir günde bizleri bu iftar sofrasında buluşturan Rabbimize hamd ediyor, sevgilerimi sunuyorum. hepinize sevgiler saygılar.”

kaman-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu