Haber

VALORANT KİLİDİ//Şampiyon Fnatic İÇİNDE

Maç kaybetmeden finale kalan Fnatic, Loud karşısında 2-0 öne geçmesine rağmen üstünlüğünü koruyamadı. Herkes ezici bir üstünlükle serinin Fnatic lehine sonuçlanacağını düşünürken, Loud 4. devrenin sonunda 12-8’lik skorla durumu 2-2’ye getirirken tüm umutlarını uzatmalarda son maça getirdi. oyun. Finale kadar rakiplerine tek bir harita bile kazandırmayan Fnatic, umutlu rakibini finalin son maçı olan 5. maçında 14-12’lik skorla mağlup etti.

GURURUMUZ ALFAGER

İLE- spor Dünyada Alfajer olarak tanınan Buyruk Ali Beder, Surreal Esports’taki ilk çıkışıyla Mayıs 2022’de Fnatic Valorant kadrosuna transfer oldu. Beklentilerin gerisinde kalmayan Alfajer, kendisini yakından takip eden Türk’e de bir konuşma yaptı. sporhem hayranların hem de dünya çapındaki Valorant seyircisinin sevgisini kazanmayı başardı.

KUPAYA ULAŞAN İKİNCİ TÜRK

Takım arkadaşı Leo seriye damgasını vursa da Alfajer kritik kavramalarla öne çıkmayı başardı. Valorant tarihinde Alfajer, 13 Aralık 2021’de grubu Acend ile Valorant Şampiyonları kazanan cNed’in ardından uluslararası kupaya ulaşan ikinci Türk oldu.

haberkizilcahamam.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu